همه چیزهای عالی را ببینید
Adobe Connect می تواند انجام دهد

مجموعه همه کاره برای تجربه های فراموش نشدنی

Templates

صحنه کامل خود را به قالب های مشترک قابل دسترسی برای تیم تبدیل کنید. الگوها این کار را سریع و آسان می‌کنند، اتاق‌های جدیدی را راه‌اندازی می‌کنند و تجربه‌های پایداری را تضمین می‌کنند. برای هر کاربر دارای مجوز تعداد نامحدودی اتاق ثابت ایجاد کنید.

Brand customizations

زیبایی بصری اتاق خود را با تصاویر، آرم ها و رنگ ها سفارشی کنید تا با برند تجاری یا روحیه یا موضوع داستان خود مطابقت داشته باشد.

Layouts

استوری‌بردهایی ایجاد کنید تا توجه بصری شرکت‌کنندگان را به جایی که می‌خواهید در صحنه خود هدایت کنید. هنگامی که مرحله مجازی کامل آماده شد، آن را با تصاویر، چند رسانه ای، دوره های تعاملی، نظرسنجی، آزمون ها، چت ها یا یادداشت ها روشن کنید.

Pods

پادها پنجره‌های کاربردی کوچکی هستند که دنیایی از امکانات طراحی تجربه مجازی را باز می‌کنند. فقط کافی است Pods را اضافه کنید، نام، موقعیت و اندازه کنید تا استوری‌بردهای مجازی به نام طرح‌بندی ایجاد کنید.

Breakouts

کلاس اصلی خود را به چند اتاق کوچکتر تقسیم کنید. شرکت کنندگان را اختصاص دهید یا از تقسیم خودکار حتی استفاده کنید. برای بحث و گفتگو با گروه بزرگ‌تر، محتوای اصلی را به اتاق اصلی بازگردانید.

Sidebar

موثرترین قابلیت‌های ارائه‌دهنده را در Share Pod فعال می‌کند - طرح کلی و یادداشت‌های ارائه‌دهنده قابل جستجو برای پیمایش غیرخطی و یادداشت‌های بلندگو، درست در کنار پاورپوینت بدون نیاز به نمایشگر دوم.

Drawing & annotations

با یک تخته سفید یا رنگ، متن، اشکال و حاشیه‌نویسی خالی شروع کنید تا توجه شرکت‌کننده را به جایی که می‌خواهید جلب کنید. به شرکت‌کنندگان اجازه دهید همین کار را انجام دهند و در این فلیپ‌چارت مجازی با هم جم کنند.

Persistence

میزبانان، مجریان و شرکت‌کنندگان فقط می‌توانند به اتاق‌های قابل استفاده مجدد دائمی که زودتر از موعد راه‌اندازی شده‌اند، وارد شوند. می‌توانید نظرسنجی‌ها، آزمون‌ها و محتوا را برای مخاطبان مختلف یا در زمان‌های مختلف ایجاد کنید و دوباره از آنها استفاده کنید.

Multi-dimensional polls

یک نظرسنجی انجام دهید تا بدانید چند درصد از کلاس شما a یا b یا c را ترجیح می دهند. با این حال، همیشه فقط یک پاسخ صحیح وجود ندارد. ما به میزبان‌ها این امکان را می‌دهیم که سؤال بپرسند و پاسخ‌هایی را به صورت پاسخ‌های کوتاه چند گزینه‌ای، چند پاسخی یا باز جستجو کنند. حتی می‌توانید رأی سالی را مستقیماً در جلسه زنده مشاهده کنید و با او ارتباط برقرار کنید.

Browse to

از Web Links Pod برای باز کردن URL در همه مرورگرهای شرکت کننده استفاده کنید. ممکن است یک نظرسنجی در پایان یک جلسه راه اندازی شود یا دانش آموزان را به ارزیابی یا ضبط بفرستید.

Actions & requests

"هر کسی که فکر می کند امروز روز خوبی برای شاد بودن است - به من بخند." این نمونه ای از تعاملاتی است که می توانیم در یک اتاق مجازی، بسیار شبیه به یک اتاق فیزیکی، امکان پذیر کنیم. به شرکت کنندگان خود اجازه دهید تا توجه شما را جلب کنند یا از آنها دعوت کنید که شرکت کنند و نظر خود را جستجو کنند.

Topic chats

چندین نمونه چت را روی صحنه ای که با موضوع مورد علاقه نامگذاری شده است، اجرا کنید تا به شرکت کنندگان اجازه دهید در مرتبط ترین تعاملات همتایان شرکت کنند. از متن های رنگی و شکلک ها برای تعاملات پر جنب و جوش استفاده کنید.

Host & presenter area

پشت صحنه مجازی برای چندین میزبان، مجری، و برای همکاری محتاطانه و موثر، و همچنین افزودن/ویرایش تجربه روی صحنه در پرواز. فهرست شرکت‌کنندگان، دستور کار، یادداشت‌ها، چت مجری، داشبورد تعامل، و نمای ارائه‌دهنده گپ تعدیل‌شده (پاد پرسش و پاسخ) را در این منطقه پشت صحنه در دسترس داشته باشید.

Asynchronous browse

به شرکت کنندگان اجازه دهید مطالب را با سرعت خود مرور کنند، در حالی که مربیان می توانند کلاس را به جلو نگه دارند.

Webcam 'pause’

ویدئوها برای تعاملات جذاب ضروری هستند. با این حال، خستگی ویدیو واقعی است. ما یک مسیر میانی را با قابلیت استفاده از فریم فریز در زمان عدم تعامل فعال در تعاملات گروهی ارائه می دهیم.

Moderated chat

از یک Pod پرسش و پاسخ برای داشتن کنترل کامل بر روی نمایان بودن سؤالات، پاسخ ها و هویت شرکت کنندگان استفاده کنید. صدها سوال را در وبینارهای بزرگ با اختصاص دادن آن به متخصص مناسب در اتاق به طور موثر مدیریت کنید.

Accessible documents

فایل‌های PDF به اشتراک‌گذاشته‌شده به‌طور بومی اکنون می‌توانند در دسترس صفحه‌خوان‌ها قرار گیرند و شرکت‌کنندگانی که دارای اختلال بینایی هستند قادر به شنیدن متن هستند.

Accessible videos

پشتیبانی از زیرنویس‌های MP4 تعبیه‌شده، صدای توصیفی برای تراک‌های صوتی با اختلالات شنوایی و زبان دوم، برای ایجاد تعامل، درک و حفظ بهتر مشارکت‌کنندگان.

Engagement dashboard

مخاطبان خود را دقیقاً مانند یک صحنه واقعی بخوانید. از آن به عنوان نشانه ای برای تنظیم سرعت یا فرمت های تحویل و بازگرداندن آنها استفاده کنید. این امتیاز، زبان بدن دیجیتال را بر اساس پارامترهای مشارکت تعاملی مختلف، نه فقط ردیابی توجه، جمع می‌کند.

Prepare mode

تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا تنظیمات صحنه را در حین پخش زنده اما در حالت مخفیانه ادامه دهند، بدون اینکه تأثیری بر ارائه مداوم برای مجریان یا شرکت‌کنندگان بگذارند.

Interactive recordings

Adobe Connect طراحی تعاملی جلسات زنده شما را به صورت ضبط شده حفظ می کند. این امکان را به بینندگان می دهد که به پیوندهای وب دسترسی داشته باشند، فایل ها را دانلود کنند و در نظرسنجی ها، آزمون ها و شبیه سازی ها شرکت کنند، درست مانند یک جلسه زنده. طرح‌بندی‌ها به‌طور خودکار ضبط‌ها را برای ناوبری آسان فهرست می‌کنند.

Event catalogue & microsites

از قدرت تعبیه شده استفاده کنید Adobe Experience Manager (AEM) برای راه‌اندازی و ترویج وبینارها و رویدادهای مجازی با صفحات فرود و فرم‌های ثبت نام کاملاً قابل برندسازی و سفارشی‌سازی. از طریق قیف با حساب های کاربری که به راحتی با ورود سفارشی یا اجتماعی فعال می شود، با مشتریان احتمالی خود ارتباط طولانی مدت ایجاد کنید.

Content library

مخزن محتوای مرکزی شما در فضای ابری، به شما امکان می دهد محتوا را به صورت بومی از هر دستگاهی به اشتراک بگذارید. اشتراک‌گذاری بومی، به عنوان جایگزینی برای اشتراک‌گذاری صفحه، به کسری از پهنای باند نیاز دارد که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد حتی با اتصال کم یا دستگاه‌های با کارایی پایین به آن بپیوندند.

Accessible chats

تنظیمات رنگ و اندازه متن را در Chat Pods متناسب با نیاز یا ترجیح خود انتخاب کنید.

Event analytics

گزارش‌های رویداد که توسط Adobe Analytics ارائه می‌شوند، می‌توانند قیف‌های تبدیل سرنخ را براساس رویداد یا کمپین به نمایش بگذارند. از گزارش حضور و غیاب و مشارکت برای گپ، پرسش و پاسخ، دانلود فایل، نظرسنجی و استفاده از وضعیت به عنوان معیار صلاحیت اصلی خود استفاده کنید.

Custom exports

فرمت های خروجی خود را با فیلدهای سفارشی همانطور که توسط CRM شما لازم است ایجاد کنید. ما به شما این امکان را می‌دهیم که Adobe Connect را مستقیماً در پلتفرم خود قرار دهید.

Campaign & lead source tracking

اندازه گیری و گزارش تبدیل برای هر کانال تبلیغاتی با URL های قابل پیگیری. قابلیت ردیابی در صفحه ثبت نام از بین نمی رود، اما در CRM حفظ می شود، بنابراین شما می توانید ردیابی کنید و مسیرها را به شرکای تبلیغاتی بازگردانید.

Email promotion, confirmations & reminders

ایمیل‌های HTML با مارک سفارشی خودکار با رویدادهای تقویم تعبیه‌شده برای دعوت، تأیید یا یادآوری مخاطبان هدف از گروه‌های کاربر سازمانی از پیش تعیین‌شده یا آپلودهای csv. شما. از بین قالب‌های موجود انتخاب کنید یا قالب خود را ایجاد کنید تا تنها با چند کلیک به کار بپردازید.

LMS integrations

برنامه درسی یادگیری و ثبت نام فراگیران را با ادغام با Adobe Learning Manager یا هر سیستم مدیریت یادگیری موجود مدیریت و پیگیری کنید.

Custom apps

روش‌هایی که می‌توانید از کلاس Adobe Connect استفاده کنید به جز تخیل شما محدود نمی‌شود. از یکی از برنامه‌های سفارشی ما استفاده کنید یا برنامه‌های خود را با HTML SDK جدید ما ایجاد کنید تا بازی‌های سرگرم‌کننده، انتخاب‌کننده تصادفی شرکت‌کننده، تایمر، ساعت، نظرسنجی و موارد دیگر را به کلاس‌های خود اضافه کنید.

Interactive content

با استفاده از ابزارهای تالیفی مانند Adobe Captivate و Adobe Presenter، محتوا را به سرعت ایجاد و گسترش دهید. آزمون ها، تعاملات و شبیه سازی ها را به کلاس های درس مجازی خود اضافه کنید.

Least privilege principle

تنظیمات رابط کاربری و پیکربندی ما به میزبان اجازه می‌دهد بالاترین کنترل را داشته باشد، در حالی که سایرین با کمترین امتیاز به آن ملحق می‌شوند. میزبانان جلسه می توانند کنترل کنند چه کسانی وارد جلسه می شوند و حقوق مبتنی بر نقش را به ارائه دهندگان مشترک و شرکت کنندگان اختصاص دهند.

Meeting analytics & system usage

گزارش های حضور توسط شرکت کنندگان، جلسه یا اتاق جلسه برای همه جلسات در یک دوره جمع آوری می شود. گزارش های نظرسنجی و مسابقه بر اساس جلسه جمع آوری می شوند. مدیران این اختیار را دارند که گزارش های خود را در صورت نیاز به صورت جزئی یا سطح بالا تنظیم کنند. استفاده از سیستم توسط فردی، گروهی، مرکز هزینه، کاربران اوج و کاربران تلفن همراه را بدانید.

Remote desktop access

میزبان ها (مدرسین) می توانند با اجازه آنها به نقاط پایانی شرکت کننده دسترسی داشته باشند. چندین پیشنهاد قدرتمند را برای دموی محصول تعاملی یا سناریوهای پشتیبانی مشتری باز می کند.

Accessibility features

طراحی Adobe Connect برای دسترسی به میلیون‌ها نفر با اختلالات بینایی، شنوایی یا حرکتی. از جدیدترین ویژگی‌های ما مانند پشتیبانی از زیرنویس‌های MP4 تعبیه‌شده و آهنگ‌های صوتی متعدد، از جمله زبان خارجی و صدای توصیفی، برای شرکت‌کنندگانی که دارای اختلال شنوایی هستند، استفاده کنید.

Ease of access – browsers, mobile

هیچ برنامه یا افزونه ای برای دانلود وجود ندارد. با کلاینت های جدید مرورگر HTML، تقریباً* همه قابلیت ها را با یک کلیک، مستقیماً از مرورگر، به کار بگیرید. هرگز مخاطبانی را که سیاست فناوری اطلاعات آنها ممکن است دانلودهای وب را ممنوع کند از دست ندهید. با برنامه تلفن همراه Adobe Connect برای Android و iOS، میزبانی، اشتراک گذاری، همکاری و آموزش را در هر کجا و در هر زمان انجام دهید.

صفحه اصلیفروشگاهتماسارتباط با ما